Stworzysz z nami zaproszenia, plannery ślubne, winietki i listy gości na stoły, a także kartki z podziękowaniami. Wszystko spójne i dopasowane do Twojego stylu. Aby ten dzień był najpiękniejszym w życiu!

Ślub i wesele to szczególny czas. Nie chodzi w nim tylko o strach o samopoczucie gości i stres przed pierwszym tańcem. To także estetycznie wyglądające stoły, stylowe dekoracje i zaproszenia dopasowane do Waszych upodobań.

Nie sprawimy, że goście będą się dobrze bawić. Ale damy im zaproszenia, które natychmiast poprawią im nastrój. Winietki, które szkoda będzie po weselu wrzucić do pudełka z pamiątkami. Kartkę z podziękowaniami, która zawiśnie w antyramie w sypialni.

Stworzymy estetyczną listę, która będzie witać gości przy wejściu i kierować ich do właściwych stołów. Zapewnimy spójne projekty dla winietek na stołach i przypinek przy marynarkach. Ozdobimy nawet pojemnik na koperty, jeśli podacie nam ich jego wymiary!

A przede wszystkim pomożemy wszystko zorganizować – zaprojektujemy indywidualny planner, w którym znajdziecie tylko to, czego rzeczywiście potrzebujecie.